Koja je optimalna postavka temperature za moj hladnjak Whirlpool?

"Whirlpool savjetuje da temperaturu namjestite na oko 3 ° C do 4 ° C. Pazite da temperatura nije postavljena ispod 0 ° C ili iznad 7 ° C."

Ovo je bilo korisno (334)

Paco 28-07-2025
Whirlpool ARC 1790 ix
Hladnjak je puno leda od sredine na stražnjem zidu, mislim da termostat ne radi dobro. Selektor temperature kreće se od 3 do 7, trenutno je u 7, ako će je unutarnja temperatura hladnjaka sniziti?

odgovori | Ovo je bilo korisno (8)(Preveo Google)
Sylvie Jacquinet 11-09-2025
Whirlpool WBE3322NFS
Želim znati kako prilagoditi tablicu hladnog hladnjaka i zamrzivača, trebam obavijest

odgovori | Ovo je bilo korisno (5)(Preveo Google)
loutte 17-01-2026
whirlpool w5821ew
moj kombinirani hladnjak. zamrzivač stvara toliko leda da bismo ga htjeli isključiti iz struje - odvojiti od hladnjaka. Je li ovo moguće? Da, kako bi to trebalo učiniti?

odgovori | Ovo je bilo korisno (4)(Preveo Google)
Belinda Kepe 16-07-2025
Whirlpool WME36962x freezer
Moj zamrzivač nije hladan i pokazuje crveni usklik u pogrešci trokuta. Temperatura sada 23 ° C. Kako resetirati temperaturu na željenu temperaturu zamrzivača? Pokušao sam isključiti zamrzivač i nije uspjelo

odgovori | Ovo je bilo korisno (2)(Preveo Google)
Vincent 25-02-2026
Whirlpool 20RI-D4L A+
Pozdrav, jer je nestalo struje, moj hladnjak prikazuje crveni trokut s uskličnikom i također prikazuje 2 crvena vrata iako su vrata vrlo dobro zatvorena Umjesto temperatura prikazuje male trè i nemoguće je podesiti temperaturu inače hladnjak dobro radi ali više ne zvoni ako ostavite otvorena vrata tko bi mi mogao reći što da radim

odgovori | Ovo je bilo korisno (1)(Preveo Google)
Elisabetta 23-01-2025
T tnf 8211 0x aqua
Na koju temperaturu postaviti? Voda na podu zašto?

odgovori | Ovo je bilo korisno (1)(Preveo Google)