Home > IKEA FRIDANS Rolo sjenilo > Pozdrav, imam 2 pitanja?
Pitanje 1, treba li "lijepa" strana iznutra ili izvana?
Pitanje 2, moj ro...
Pitanje: Pozdrav, imam 2 pitanja?
Pitanje 1, treba li "lijepa" strana iznutra ili izvana?
Pitanje 2, moj roller slijepi ne visi na pola, tako potpuno otvoren ili potpuno zatvoren, kako je to moguće?
() |
Tražio IKEA FRIDANS Rolo sjenilo
Ovo je bilo korisno (0) (Preveo Google)
Napišite odgovor na ovo pitanje